اخبار

شمخانی: توسعه ناامنی و تروریسم دستاورد مداخله غرب در منطقه است

on . Posted in اخبار

تهران- دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: مقابله واقعی با تهدیدات فزاینده تروریستی نیازمند احترام به حق حاکمیت کشورها به ویژه در سوریه و عراق است و تجربه مداخله غیراصولی غرب و به ویژه آمریکا در منطقه نشان داده است که این مساله موجب توسعه ناامنی و پایدار شدن تروریسم می شود.

به گزارش روژان به نقل از ایرنا، دریابان علی شمخانی صبح دوشنبه در دیدار برت کوندرس وزیر خارجه هلند با اشاره به لزوم گسترش همکاری های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی میان جمهوری اسلامی ایران و هلند افزود: حل و فصل مسائل منطقه ای، صادرات انرژی، توسعه تجارت و مقابله با تروریسم زمینه های قابل بررسی در بستر رایزنی های فی مابین است.

وقتی امارات لباس‌های ایرانی را به دلیل «حجاب اسلامی» رد می‌کند

on . Posted in اخبار

یک طراح بین‌المللی لباس ایرانی که برای حضور در یک فشن شو بین‌المللی در دبی، آثار طراحی با حجاب خود را ارائه کرده بود، از حضور در این رویداد مهم بین‌المللی بازماند.

فش‌شوی بین‌المللی دبی از پذیرفتن آثار طراح ایرانی خودداری کرد. بهنود جواهرپور طراح ایرانی لباس که شهرت جهانی دارد از مخالفت فشن‌شوی دبی با نمایش نهایی آثارش در این نمایشگاه خبر داد. علت این ماجرا اما جالب است. فشن‌شوی بین‌المللی دبی که در مرحله ابتدایی آثار جواهرپور را پذیرفته بود، از نمایش نهایی آن‌ها در فشن‌شوی امسالش به دلیل پوشیدگی کامل این لباس‌ها خودداری کرد.

بروزرسانی روژان

هفته نامه روژان اوقات خوشی را برای شما ارزو میکند