روناک محمدی

  • منتشرشده درورزشی
  • بازدید 2295 بار

روناک در 24 مهرماه سال 1369 در محله پیر محمد شهر سنندج در خانواده ای ورزشی و رزمی کار بدنیا آمد. زمانی که فقط یک سال سن داشت بنا به اقتضای شرایط کاری پدرش، همراه با خانواده به آبادان مهاجرت کرد و مدت 24 سال از عمرش را در آنجا سپری کرد.

روناک تحصیلات دوره ابتدایی و متوسطه را در آبادان گذراند. و دوره کودکی و نوجوانی را در دیار غربت با آموزش های فراوانی در رشته های مختلف ورزشی و هنری سپری نمود. او در سال 88 در رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه اهواز شروع به تحصیل نمود و در سال 92 موفق به اخذ مدرک کارشناسی شد. روناک به دلیل پر انرژی بودن و علاقه وافر به امر ورزش بخصوص ورزش رزمی از سن 9 سالگی بصورت هدفمند پا به عرصه ورزش کاراته گذاشت و این انتخاب و علاقه به کاراته در ابتدا، از حمایت ها و پشتیبانی های خانواده اش آغاز شد ولی بعدها حضور مربی با انگیزه و با تجربه اش سنسی پگاه حسامی که همواره یار و یاور او بود، در ادامه مسیر موفقیت روناک بسیار تاثیر گذار بود. بطوری که مدت 16 سال همراهی بی‌دریغ وی مقدمات موفقیت روناک را فراهم کرد.
با توجه به علاقه شدید روناک و پرداختن تمام وقت به کاراته تقریبا بیشتر زمان زندگی‌اش به ورزش و کاراته سپری می‌شد ولی با تمام این اوصاف در حوزه‌های هنر از جمله نقاشی، طراحی، طراحی روی سفال، صنایع دستی روی چرم، کیف‌سازی، عروسک‌سازی، عروسک‌گردان نمایش‌های عروسکی و بازیگری فعالیت‌های چشمگیری داشته است.
روناک زیر ساخت ها و مقدمات موفقیت‌های زندگی‌اش را در اهواز و آبادان به ثمر رساند و نهایتا در سال 93 با کوله‌باری از تجربه و افتخار به زادگاهش سنندج  بازگشت و ادامه مسیر پرتلاطم زندگی را باز در عرصه کیوکوشین کاراته ادامه داد.
وی با تلاش هایی ارزنده جهت ارتقا ورزش کاراته و سبک کیوکوشین با پیگیری‌هایی جهت برگزاری همایش‌های کیوکوشین برای آشتی میان مردم و جوانان و تشویق کودکان و نوجوانان به  کاراته نهایت تلاش کرده است.
از جمله افتخارات این بانوی خستگی ناپذیر می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 دبیر کمیته مربیان سبک های آزاد در ایران
مسئول کمیته فنی سازمان جهانی شین‌ذن در ایران
 شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی
موفق به اخذ چندین دوره قهرمانی مسابقات کشوری
عضو لیگ سازمان منطقه آزاد اروند آبادان
کسب مقام در مسابقات بین باشگاهی و استانی خوزستان
 موفق به کسب قهرمانی سبک های آزاد و انتخابی
 مفتخر به کسب لوح سپاس و تقدیرنامه در چندین دوره از مراسمات تجلیل از قهرمانان کاراته
موفق به کسب مقام تیمی در مسابقات سوپر لیگ سبکهای آزاد کاراته
مسئول استعداد یابی در تمام رده های سنی
دارای مربیگری کیوکوشین کاراته در تمام رده های سنی دارای مجوز داوری از فدراسیون کاراته 
مربی آمادگی جسمانی

. آسو حسینی

این مورد را ارزیابی کنید
(114 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بروزرسانی روژان

هفته نامه روژان اوقات خوشی را برای شما ارزو میکند